Tânăra care a ucis un om de afaceri din Timişoara şi-a recunoscut fapta; ea a declarat că l-a omorât pe bărbat din gelozie

Tânăra care a ucis un om de afaceri din Timişoara şi-a recunoscut fapta; ea a declarat că l-a omorât pe bărbat din gelozie
FOTO: Inquam Photos / Cornel Putan

Tânăra în vârstă de 18 ani care şi-a ucis, marţi seară, iubitul, un om de afaceri din Timişoara, şi-a recunoscut fapta, declarând că l-a omorât pe bărbat din gelozie. Aceasta a fost reţinută şi urmează să fie prezentată magistraţilor cu propunere de arestare preventivă pentru omor.

Recomandările editorilor
Ultima oră