Percheziţii în Timiş la o grupare care cultiva canabis şi îl vindea în discoteci de la sate

Percheziţii în Timiş la o grupare care cultiva canabis şi îl vindea în discoteci de la sate

Procurorii DIICOT şi poliţiştii de la Crima Organizată au făcut, luni dimineaţă, zece percheziţii în judeţul Timiş, la persoane care cultivau plante de canabis, în ghivece, pe balcon, iar după ce frunzele se uscau, erau vândute preponderent în discoteci din mediul rtural.

Recomandările editorilor