O maşină a luat foc în parcarea subterană a unui centru comercial din Timişoara - FOTO

O maşină a luat foc în parcarea subterană a unui centru comercial din Timişoara - FOTO
FOTO: ISU Timis

O maşină a luat foc, duminică, în parcarea subterană a unui centru comercial din Timişoara, incendiul fiind stins de pompieri, care au stabilit că acesta a izbucnit din cauza unui scurtcircuit la motor.

Recomandările editorilor
Ultima oră