Incendiu izbucnit de la o ţigară într-un bloc din Timişoara; 31 de persoane au fost evacuate, iar una s-a intoxicat cu fum

Incendiu izbucnit de la o ţigară într-un bloc din Timişoara; 31 de persoane au fost evacuate, iar una s-a intoxicat cu fum
FOTO: ISU Banat

Un număr de 31 de persoane au fost evacuate, în noaptea de miercuri spre joi, dintr-un bloc din Timişoara, în urma unui incendiu izbucnit pe holul imobilului, provocat de o ţigară lăsată aprinsă.

Recomandările editorilor
Ultima oră