Doi muzicieni ai Filarmonicii Banatul din Timişoara, reţinuţi după ce au fost prinşi în timp ce încercau să vândă droguri în parcarea unui mall - FOTO

Doi muzicieni ai Filarmonicii Banatul din Timişoara, reţinuţi după ce au fost prinşi în timp ce încercau să vândă droguri în parcarea unui mall - FOTO
FOTO: Poliţia Română

Doi muzicieni de la Filarmonica Banatul au fost reţinuţi, joi seară, după ce au fost prinşi în flagrant în timp ce încercau să vândă droguri unui bărbat, în parcarea unui mall din Timişoara. Ei cereau pe stupefiantele pe care au declarat că le-au cumpărat în Olanda, când au fost într-un turneu, peste 11.000 de euro.

Recomandările editorilor