Doi marocani au fost prinşi de poliţiştii de frontieră din Timiş în timp ce încercau să intre ilegal în România

Doi marocani au fost prinşi de poliţiştii de frontieră de la Sânnicolau Mare, judeţul Timiş, în timp ce încercau să intre ilegal în România, aceştia intenţionând să ajungă în Italia pentru a-şi găsi un loc de muncă.

Recomandările editorilor
Ultima oră