Doi fraţi din Petroşani care au plecat cu plăcile de snowboard în Munţii Parâng şi au coborât pe o pârtie neamenajată, recuperaţi

Doi fraţi din Petroşani care au plecat cu plăcile de snowboard în Munţii Parâng şi au coborât pe o pârtie neamenajată, recuperaţi
FOTO: Jandarmeria Hunedoara

Doi fraţi din municipiul Petroşani care au plecat cu plăcile de snowboard în Munţii Parâng şi au coborât pe o pârtie neamenajată au fost recuperaţi de jandarmii montani şi salvamontişti, tinerii primind îngrijiri medicale de la un echipaj SMURD, însă refuzând să fie transportaţi la spital.

Recomandările editorilor