Doi bărbaţi au murit în timp ce lucrau la consolidarea unei clădiri din Timişoara; un zid s-a prăbuşit peste ei

Doi bărbaţi au murit în timp ce lucrau la consolidarea unei clădiri din Timişoara; un zid s-a prăbuşit peste ei

Doi bărbaţi, unul de 32 de ani şi altul de 49 de ani, care lucrau la consolidarea unei anexe a unei clădiri din municipiul Timişoara au murit, miercuri, striviţi de un zid care s-a prăbuşit peste ei. Un al treilea muncitor a reuşit să se salveze.

Recomandările editorilor
Ultima oră