Cel de-al doilea bărbat evadat dintr-o secţie a Penitenciarului Timişoara a fost capturat la o stână de lângă municipiu

Cel de-al doilea bărbat evadat dintr-o secţie a Penitenciarului Timişoara a fost capturat la o stână de lângă municipiu
Cel de-al doilea bărbat evadat dintr-o secţie a Penitenciarului Timişoara a fost capturat la o stână de lângă municipiu

Cel de-al doilea bărbat care a evadat la sfârşitul lui iulie dintr-o secţie a Penitenciarului Timişoara, aflată în oraşul timişean Buziaş a fost capturat, luni seară, de către jandarmii de la Gruparea Mobilă şi poliţiştii de la Serviciul de Operaţiuni Speciale, la o stână din localitatea Uivar.

Recomandările editorilor
Ultima oră