Cei trei turişti sârbi rătăciţi în Munţii Semenic au fost recuperaţi de salvamontişti, iar starea lor este bună

Cei trei turişti sârbi care, miercuri după-amiază, au plecat de pe Muntele Semenic spre Văliug şi nu au mai ajuns la destinaţie au fost găsiţi de salvamontişti adăpostiţi într-un canal, fiind duşi apoi la pensiunea la care au fost cazaţi.

Recomandările editorilor