Cei doi bărbaţi care au ameninţat şi jefuit un taximetrist din Timişoara au fost prinşi; aceştia sunt cercetaţi de poliţişti pentru tâlhărie

Cei doi tineri care au ameninţat un taximetrist din Timişoara, l-au legat de mâini şi i-au lipit bandă adezivă pe gură, după care i-au furat banii, telefonul mobil şi o tabletă, au fost prinşi, miercuri seară, poliţiştii întocmindu-le dosar penal pentru tâlhărie.

Recomandările editorilor
Ultima oră