Bărbat găsit spânzurat într-un cimitir din Timişoara, lângă mormântul soţiei

Bărbat găsit spânzurat într-un cimitir din Timişoara, lângă mormântul soţiei

Un bărbat a fost găsit spânzurat într-un cimitir din Timişoara, lângă mormântul soţiei care a decedat în urmă cu un an, poliţiştii deschizând o anchetă.

Recomandările editorilor
Ultima oră