Alarmă falsă în centrul Timişoarei, după descoperirea unei genţi diplomat suspecte

Alarmă falsă în centrul Timişoarei, după descoperirea unei genţi diplomat suspecte
Alarmă falsă în centrul Timişoarei, după descoperirea unei genţi diplomat suspecte

Echipaje de pirotehnicieni, SMURD şi Poliţie au intervenit în Piaţa Victoriei, din Timişoara, după ce un apel la numărul de urgenţe 112 anunţa prezenţa unei genţi diplomat suspecte în zona respectivă. Echipele de intervenţie au constatat, din fericire, că a fost vorba despre o servietă goală.

Recomandările editorilor
Ultima oră