Săndesc, după demisia de la MS: Am ales între administraţie şi vocaţie

Dorel Săndesc a declarat pentru News.ro că a demisionat din funcţia de secretar de stat din Ministerul Sănătăţii pentru a reveni în spital şi la Universitatea de Medicină din Timişoara, unde a fost ales prorector.

Recomandările editorilor